Drewno

Drewniane okna najczęściej wybierane są przez osoby, które cenią sobie naturalność i nienaganną estetykę. Drewno uważane jest za szlachetny materiał, który stosowany jest od wielu wieków z uwagi na niezwykłą elastyczność oraz łatwość obróbki. Nowoczesne okna drewniane zapewniają użytkownikom komfort, funkcjonalność i elegancki wygląd. Ponadto, drewno jest odnawialnym surowcem, w pełni bezpiecznym dla środowiska naturalnego.

Zajmujemy się doradztwem, produkcją i montażem nowoczesnych oraz najwyższej jakości konstrukcji drewnianych, dopasowanych do oczekiwań każdego klienta. Specjalizacją naszą jest produkcja konstrukcji drewnianych niestandardowych np. łukowe, dla budynków pod nadzorem konserwatora zabytków.

Gwarancją najwyższej jakości na rynku jest drewno pierwszego gatunku, pozbawione sinizny i sęków. Naszym klientom oferujemy okna w różnych wymiarach i kształtach. Wykonujemy okna z trzech gatunków drewna: sosny, meranti oraz dębu.

Produkty nasze dostarczamy na wszystkie rynki w UE.

Bez względu na to, czy poszukują Państwo okien klasycznych czy nietypowych – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Wybierając współpracę z nami, stawiają Państwo na doświadczonego partnera, dla którego produkcja okien jest pasją. To dzięki temu możemy zaoferować rewolucyjne rozwiązania dostosowane do realiów XXI wieku.